Aluminyum Hurdası

Anasayfa / Eski Hurdacı Hurda Alımları / Aluminyum Hurdası

ESKİ HURDACI Alüminyum Hurda Alımları ve Satışları

Öncelik alüminyum hurdacılığı sektöründe alanında yaklaşık 35 yıllık tecrübe ve dayanıma sahip olan ve bir çok alanda hizmet veren bi kuruluş olarak adındanda belli olacağı üzere en Eski Hurdacı olarak geri dönüşüm sektöründe en fiyat garantisi olan tek kuruluş ünvanına sahip bir firmayız.


Sürekli gelişim içerisinde Alüminyum hurdacılığı ile Türkiye genelinde alımlar yapmaktayız. 

Pazar payı büyük bir alanda alüminyum hurdacılığının öncüsü olarak yapmakta olduğumuz alımlar ve aynı zaman işleyip tekrar onu ülkemize kazandırarak hem heba olucak olan alüminyum hurdasını alıp tekrar işlemlere tabi tutarak yeniden pazarımıza kazandırmaktayız hemde fabrika ve kullanım alanlarına tekrar kullanıma sunmaktayız. Alınan alüminyum hurda işleme tabi tutularak tekrar geri dönüşümden ilk hammaddde halini almakta hem fabrikalar ve diğer sektörlerden gelen bu alüminyum hurdaları o satanlara kazanç sağlamaktadır. Böylece hem geri dönüşüm sektörü kazanmakta, hem güzel ülkemiz kazanmakta, hem tekrar dönüştürülerek kazandırılan bu alüminyum hurdaları tekrar kullanılmaktadır. Ayrıca düşünülmelidir ki bu çok büyük bir israfın önüne geçilmektedir.


Alüminyum HURDA FİYATLARI NASIL BELİRLENİR

Alüminyum hurda fiyatları bizim tarafımızdan öncelikli olmak üzere günlük borsası oluşturulmuştur. Yani Alüminyum hurda fiyatları için haksızlık ve usulsuz bir alüminyum hurda fiyatı oluşmaması adına bir kurum tarafından günlük altın fiyatları gibi belirlenmektedir. Böylece hiç hurda firması bu fiyatları usulsüzce belirleyememektedir.

Eski Hurdacı olarak tüm bu Alüminyum hurdalarınızı günlük güncel fiyatlarla ayrıca en iyi fiyat oluşturma güvencemizle bir telefonla kapınızdan gelip alarak değerlendirip geri dönüşüm ısıl işlemleri tabi tuturak kurallar ve disiplinli bir şekilde tekrar kullanım alanlarına sunmaktayız.


HANGİ Alüminyum HURDA ÇEŞİTLERİ ALINIR

- Alüminyum imalat artığı : Alüminyum İmalatında yapılan çalışmalar esnasında kullanılmicak küçük parçaların değerlendirilmesi adına Alüminyum hurda geri dönüşüme kazandırılır,

- Hurda ofset matbaa alüminyum kalıp,
- Alüminyum profil boyasız,
- Alüminyum talaş,
- Alüminyum Alikoband kompozit hurdası,
- Sert alüminyum hurdası,
- Hurda Alüminyum Jant Fiyatları,
- Yumuşak Alüminyum hurdası,
- Sökülebilir Alüminyum Hurda Piston,
- Alüminyum içecek Kola kutusu,
- Alüminyum Bakırlı petek,
- Alüminyum havai hat teli hurdası.

Yukarda sayabildiğimiz ve alüminyum olan herşey hurda içerisine dahil edilebilir. Satmak istediğiniz tüm hurdalar için sizlere 7 / 24 destek verdiğimizi ve sizleri zahmetli olabilicek hertürlü eziyetten kurtaracak şekilde bir telefonla kapınızdan gelip alıyoruz tüm hurdalarınızı kesinlikle en iyi fiyat garantisi verdiğimizi kesinlikle unutmayınız.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! >> (0212) 436 05 06

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top