Bakır Hurdası

Anasayfa / Eski Hurdacı Hurda Alımları / Bakır Hurdası

BAKIR HURDA ALIMLARI ve SATIŞLARI

Öncelik Bakır hurdacılığı sektöründe alanında yaklaşık 35 yıllık tecrübe ve dayanıma sahip olan ve bir çok alanda hizmet veren bi kuruluş olarak adındanda belli olacağı üzere en Eski Hurdacı olarak geri dönüşüm sektöründe en fiyat garantisi olan tek kuruluş ünvanına sahip bir firmayız.

Sürekli gelişim içerisinde Bakır hurdacılığı ile Türkiye genelinde alımlar yapmaktayız. 


Pazar payı büyük bir alanda Bakır hurdacılığının öncüsü olarak yapmakta olduğumuz alımlar ve aynı zaman işleyip tekrar onu ülkemize kazandırarak hem heba olucak olan Bakır hurdasını alıp tekrar işlemlere tabi tutarak yeniden pazarımıza kazandırmaktayız hemde fabrika ve kullanım alanlarına tekrar kullanıma sunmaktayız. Alınan bakır hurda işleme tabi tutularak tekrar geri dönüşümden ilk hammaddde halini almakta hem fabrikalar ve diğer sektörlerden gelen bu bakır hurdaları o satanlara kazanç sağlamaktadır. Böylece hem geri dönüşüm sektörü kazanmakta, hem güzel ülkemiz kazanmakta, hem tekrar dönüştürülerek kazandırılan bu bakır hurdaları tekrar kullanılmaktadır. Ayrıca düşünülmelidir ki bu çok büyük bir israfın önüne geçilmektedir.


BAKIR HURDA FİYATLARI NASIL BELİRLENİR


Bakır hurda fiyatları bizim tarafımızdan öncelikli olmak üzere günlük borsası oluşturulmuştur. Yani bakır hurda fiyatları için haksızlık ve usulsuz bir bakır hurda fiyatı oluşmaması adına bir kurum tarafından günlük altın fiyatları gibi belirlenmektedir. Böylece hiç hurda firması bu fiyatları usulsüzce belirleyememektedir.

Eski Hurdacı olarak tüm bu bakır hurdalarınızı günlük güncel fiyatlarla ayrıca en iyi fiyat oluşturma güvencemizle bir telefonla kapınızdan gelip alarak değerlendirip geri dönüşüm ısıl işlemleri tabi tuturak kurallar ve disiplinli bir şekilde tekrar kullanım alanlarına sunmaktayız.


HANGİ BAKIR HURDA ÇEŞİTLERİ ALINIR

- Kırkambar Yanık Hurda Bakır,

- Soyma Hurda Bakır fiyatları,

- Hurda Bakır Lama imalat artığı fiyatları,

- Antigron kırma bakır hurdası fiyatları,

- TTR kırma granür bakır hurdası,

- Hurda bakır talaşı,

- Hurda klima borusu,

- Hurda Bakır tel fiyatları,

- Hurda dişli, kızıl parça bakır,

- Kızıl talaşı RG5 bakır hurdası,

 

Satmak istediğiniz tüm hurdalar için sizlere 7 / 24 destek verdiğimizi ve sizleri zahmetli olabilicek hertürlü eziyetten kurtaracak şekilde bir telefonla kapınızdan gelip alıyoruz tüm hurdalarınızı kesinlikle en iyi fiyat garantisi verdiğimizi kesinlikle unutmayınız.


Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! >> (0212) 436 05 06

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top