Plastik Hurdası

Anasayfa / Eski Hurdacı Hurda Alımları / Plastik Hurdası

Plastik Naylon Bidon Varil Poşet Hurda Alımları ve Satışları


Öncelik plastik hurdacılığı sektöründe alanında yaklaşık 35 yıllık tecrübe ve dayanıma sahip olan ve bir çok alanda hizmet veren bi kuruluş olarak adındanda belli olacağı üzere en Eski Hurdacı olarak geri dönüşüm sektöründe en fiyat garantisi olan tek kuruluş ünvanına sahip bir firmayız.
Sürekli gelişim içerisinde plastik hurdacılığı ile Türkiye genelinde alımlar yapmaktayız. 

Pazar payı büyük bir alanda plastik hurdacılığının öncüsü olarak yapmakta olduğumuz alımlar ve aynı zaman işleyip tekrar onu ülkemize kazandırarak hem heba olucak olan plastik hurdasını alıp tekrar işlemlere tabi tutarak yeniden pazarımıza kazandırmaktayız hemde fabrika ve kullanım alanlarına tekrar kullanıma sunmaktayız. Alınan plastik hurda işleme tabi tutularak tekrar geri dönüşümden ilk hammaddde halini almakta hem fabrikalar ve diğer sektörlerden gelen bu plastik hurdaları o satanlara kazanç sağlamaktadır. Böylece hem geri dönüşüm sektörü kazanmakta, hem güzel ülkemiz kazanmakta, hem tekrar dönüştürülerek kazandırılan bu plastik hurdaları tekrar kullanılmaktadır. Ayrıca düşünülmelidir ki bu çok büyük bir israfın önüne geçilmektedir.

PLASTİK HURDA FİYATLARI NASIL BELİRLENİR


Plastik hurda fiyatları bizim tarafımızdan öncelikli olmak üzere günlük borsası oluşturulmuştur. Yani plastik hurda fiyaları için haksızlık ve usulsuz bir plastik hurda fiyatı oluşmaması adına bir kurum tarafından günlük altın fiyatları gibi belirlenmektedir. Böylece hiç hurda firması bu fiyatları usulsüzce belirleyememektedir.

Eski Hurdacı olarak tüm bu plastik hurdalarınızı günlük güncel fiyatlarla ayrıca en iyi fiyat oluşturma güvencemizle bir telefonla kapınızdan gelip alarak değerlendirip geri dönüşüm ısıl işlemleri tabi tuturak kurallar ve disiplinli bir şekilde tekrar kullanım alanlarına sunmaktayız.

Plastik ve naylon malzemeler en az bakır ve sarı hurda kadar hayatımızın içinde olan malzemelerdir. Alışverişte, çöpte, kışlık malzemeleri saklarken, derin dondurucuda, günlük hayatın birçok alanında gereğinden fazla kullanılan bu naylon ve plastik malzemeler, maalesef doğaya ciddi zararlar vermektedir.  Evlerin içinde biriken plastik deterjan kutuları, pet şişeler, naylon, şeffaf poşet, bidon ve varil gibi malzemeleri geri dönüşüm tesislerimizde tekrar kullanıma sunulması için dönüşümü sağlanır. Sizler plastik hurdalarınızı bizlere satabilirsiniz. Bu sayede hem ufak ta olsa ev ekonomisine bir katkı sağlamış olursunuz hem de doğayı korumuş olursunuz. Dahası Türkiye ekonomisine de katkı sağlamış olursunuz.

HANGİ PLASTİK HURDA ÇEŞİTLERİ ALINIR


- Hurda plastik deterjan kutuları,
- Hurda pet şişeler,
- Hurda Naylon,
- Hurda şeffaf poşet,
- Hurda bidon,
- Hurda varil,

Satmak istediğiniz tüm hurdalar için sizlere 7 / 24 destek verdiğimizi ve sizleri zahmetli olabilicek hertürlü eziyetten kurtaracak şekilde bir telefonla kapınızdan gelip alıyoruz tüm hurdalarınızı kesinlikle en iyi fiyat garantisi verdiğimizi kesinlikle unutmayınız.

Web Sitemizin iletişim sayfasında bulunan cep telefonu numarasına WhatsApp üzerinden elinizdeki demir hurdaların fotoğraflarını göndererek yada adresinizden Ücretsiz Keşif yapılarak anında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! >> (0212) 436 05 06

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top