Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Eski Hurdacı

Teknolojinin gelişmesine paralel olarak artan sanayi sektörü, beraberinde birçok atığı da ortaya çıkarmakta ve çevre kirliliğine yol açmaktadır. Fabrika artığı metaller, plastikler ve diğer malzemeler, inşaat artığı metaller, içecek kutuları, plastik şişeler, kâğıt ve karton atıkları, eskimiş kap, kaşık gibi mutfak eşyaları, elektronik ev atıkları çevre kirliliğini her geçen gün artırmaktadır. Aynı zamanda geri dönüştürülebilen bu atıkların çöp olarak atılması, doğal kaynakların azalmasına sebep olduğu gibi ülke ekonomisine de büyük zarar vermektedir.

Hurda ve Geri dönüşüm sektörüne 30 yıl önce başlayan Eski Hurdacı, daha temiz bir çevre ve yarının dünyası için çözüm üretebilmek adına hurda ve geri dönüşüm sektörüne girmiştir. Her türlü atığın toplanması, ayrıştırılması, geri kazanımı ve imha edilmesini kendine prensip edinmiştir. İş ve işçi güvenliğini gözeterek her biri işinde uzman çalışanları ve son teknolojik araçları ile gerekli kanunlar çerçevesinde hak hukuk gözeterek uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermiş ve aldığı her işi layıkıyla yerine getirmiştir. İstanbul hurda sektöründe sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmet ile hızla büyüyen şirketlerden biri olmuştur.

Sosyal sorumluluk ve çevre bilinciyle hareket ederek daha temiz bir çevre ve daha temiz bir dünya için çalışan Eski Hurdacı, her türlü hurdanın geri dönüşümü için çaba sarf etmektedir. Türkiye'de ve İstanbul'un Tüm ilçelerinde ve İstanbul’un tüm semtlerinden hurda alımı yapıp kendi tesislerinde ayrıştırma işlemine tabi tuttuktan sonra geri dönüşüm işlemi yapmaktadır. İstanbul hurda piyasasına hakim olan ve 30 Yıllık tecrübesi ile sektör Lideri olan Metkim Hurdacılık hurdanın her türlüsünü satın alarak müşterilerine hurda çeşitliliği konusunda geniş bir yelpaze sunar. Hurda demir, sarı, bakır, çinko, kurşun, kalay, bronz, nikel, naylon, plastik, alüminyum ve paslanmaz hurdaları hitap ettiğimiz hurda çeşitlerinden bazılarıdır.

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini esas alan Metkim Hurdacılık, bünyesinde barındırdığı gerekli ekipman, son teknolojik araçlar ve uzman çalışanları ile 7 gün 24 saat hizmet verir. Söz verdiği zaman içerisinde hurdanızı almaya gelir. Size hiçbir zahmet vermeden ve iş güvenliğine dikkat ederek hurdanızı yerinden alır. Ödemeyi anında ve nakit olarak yapar. Gelecek nesillere yaşanılabilir bir dünya bırakmak için bizi arayın hurdalarınızı geri dönüştürelim.geri dönüşüm firması olarak çöpe atılan herçeşit kagıt plasik demir naylon ve buna ben zer hertur metal maden sanayı atıkları bizim için çok degerlidir bizler ülke ekonomisini katkısaglamaktayız günümüz dunyasında yer altı kanaklarının nekadar tukenmesıne ragmen ESKİ HURDACI OLARAK ulkenin daıma cıkarlarını korumaktayız çevreye duyarlı çalışma koşuları altında dogal sukaynaklarını ve buna benzer dogayı kırlen butun katı atık ve buna benzer  metaryerleerın tekrar 

işlenerek ulke ekonomisine kazan dırmaktayız 

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! >> (0212) 436 05 06

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top