Kablo Hurdası

Anasayfa / Eski Hurdacı Hurda Alımları / Kablo Hurdası

Eski Hurdacı Kablo Hurdası Alımları ve Satışları 

Öncelik kablo hurdacılığı sektöründe alanında yaklaşık 35 yıllık tecrübe ve dayanıma sahip olan ve bir çok alanda hizmet veren bi kuruluş olarak adındanda belli olacağı üzere en Eski Hurdacı olarak geri dönüşüm sektöründe en fiyat garantisi olan tek kuruluş ünvanına sahip bir firmayız.

Sürekli gelişim içerisinde kablo hurdacılığı ile Türkiye genelinde alımlar yapmaktayız. 

Pazar payı büyük bir alanda kablo hurdacılığının öncüsü olarak yapmakta olduğumuz alımlar ve aynı zaman işleyip tekrar onu ülkemize kazandırarak hem heba olucak olan kablo hurdasını alıp tekrar işlemlere tabi tutarak yeniden pazarımıza kazandırmaktayız hemde fabrika ve kullanım alanlarına tekrar kullanıma sunmaktayız. Alınan kablo hurda işleme tabi tutularak tekrar geri dönüşümden ilk hammaddde halini almakta hem fabrikalar ve diğer sektörlerden gelen bu kablo hurdaları o satanlara kazanç sağlamaktadır. Böylece hem geri dönüşüm sektörü kazanmakta, hem güzel ülkemiz kazanmakta, hem tekrar dönüştürülerek kazandırılan bu kablo hurdaları tekrar kullanılmaktadır. Ayrıca düşünülmelidir ki bu çok büyük bir israfın önüne geçilmektedir.


KABLO HURDA FİYATLARI NASIL BELİRLENİR


Kablo hurda fiyatları bizim tarafımızdan öncelikli olmak üzere günlük borsası oluşturulmuştur. Yani kablo hurda fiyaları için haksızlık ve usulsuz bir kablo hurda fiyatı oluşmaması adına bir kurum tarafından günlük altın fiyatları gibi belirlenmektedir. Böylece hiç hurda firması bu fiyatları usulsüzce belirleyememektedir.

Eski Hurdacı olarak tüm bu kablo hurdalarınızı günlük güncel fiyatlarla ayrıca en iyi fiyat oluşturma güvencemizle bir telefonla kapınızdan gelip alarak değerlendirip geri dönüşüm ısıl işlemleri tabi tuturak kurallar ve disiplinli bir şekilde tekrar kullanım alanlarına sunmaktayız.


HANGİ KABLO HURDA ÇEŞİTLERİ ALINIR

Satmak istediğiniz tüm kablo hurdaları için sizlere 7 / 24 destek verdiğimizi ve sizleri zahmetli olabilicek hertürlü eziyetten kurtaracak şekilde bir telefonla kapınızdan gelip alıyoruz tüm hurdalarınızı kesinlikle en iyi fiyat garantisi verdiğimizi kesinlikle unutmayınız.

Web Sitemizin iletişim sayfasında bulunan cep telefonu numarasına WhatsApp üzerinden elinizdeki kablo hurdaların fotoğraflarını göndererek yada adresinizden Ücretsiz Keşif yapılarak anında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! >> (0212) 436 05 06

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top