Hurda Nasıl Satabilirim?

Anasayfa / Yazılar / Hurda Nasıl Satabilirim?

Hurda Alımlarında Güncel Fiyatlandırma ile Hurda Alımları 2019

Türkiye'de Hurda alımları öncelikli olarak fiyatlandırma belirlenirken Londra Metal Borsası (LMB) tarafından günlük altın yada dolar borsası gibi belirlenir ve bu doğrultuda günlük fiyatlandırmalarla hurda alımları ve satışlarıda fiyatlandırmalarıda bu doğrultu göz önünde bulundurularak hurda alımları arayan müşterilerin kapısından bu ücretlerle tüm hurda alımları yapılır.

Gelişmiş fiyatlandırma teknolojimiz ile haksızlık ve vurgunculuk yada aceleye getirmeden alımlar yapılır sadece ve hakkınca diğer tüm hurdacılardan daha iyi fiyatlandırmalarla  kapınıza gelen hurdacımızın belirlemesiyle yüksek ücrete hurdanızı alıyoruz.

Örneğin; Bulunduğunuz bölgede evinizi yıkıyorsunuz ve yenileme yapıcaksınız bu durumda evinizin yıkımı yapılıyor ve yapıda bulunan inşaat demirlerinizi satmak istiyorsunuz veyahut bir fabrikanız var ve fabrikanızdaki eski makinaları satmak istiyorsunuz yada kompresör hurdası, jenaratör hurdası, alüminyum hurdası, hurda bakır, hurda plastik, kağıt hurdası, varil veya bidon hurdası, krom hurdası, hurda çinko v.s. tüm hurda çeşitlerini kapınızda bir telefon gelip en yüksek fiyatlarla satın alıyoruz.

En güncel ve en yüksek fiyat garantisi olan tek firma ünvanına sahip ayrıca hurda sertifikalı tek firma olan güvenli ve belgeli olan Eski Hurdacı firmamız size en iyi hizmeti vermek için bir telefon kadar yakındır hemen arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Hurdalarımı Nasıl Satabilirim?

Hurdanız için Fiyat almak için kapınıza gelmememizi beklemenize hiç gerek yok EskiHurdaci.com sitemizin iletişim bölümünden bizlere ulaşarak WhatsApp üzerinden satmak istediğiniz hurdalarınızın bizlere görsellerini çekerek göndermeniz durumunda hemen hurdacı Yetkili arkadaşlarımızın fiyatlandırma günlük borsasını inceleyerek en yüksek fiyata satın alma işlemini gerçekleştiricektir. Hemen bizleri arayarak hurdalarınızı bizlere satabilirsiniz.


Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! >> (0212) 436 05 06

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.
Top